plnlenfrdeitrues

Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

     Pod takim hasłem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ruszyło z kampanią edukacyjno-profilaktyczną, której celem jest zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia od tych substancji.
Kampania została opracowana w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020, a jej realizacja przewidziana jest do końca 2019 roku.
     W ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” powstał spot filmowy, którego twórcy zwracają uwagę na poważne zagrożenie życia i zdrowia, jakie niosą ze sobą substancje psychoaktywne, przestrzegają młodych i ciekawych świata ludzi przed przestępcami, którzy narażają ich na utratę zdrowia, a nawet życia – czerpiąc z tego spore zyski. Zwrócono również uwagę na coraz większą trudność w rozpoznawaniu nowych, nieznanych substancji, tzw. „dopalaczy”, które są nielegalnie rozpowszechniane pod pretekstem „celów kolekcjonerskich”.

 

Więcej o Kampanii:
Spot filmowy: https://youtu.be/Wp-vF27-PPE

razembezpieczniej.mswia.gov.pl

 

Źródło grafiki: MSWiA
 

Ostatnio zmienianyśroda, 26 czerwiec 2019 10:11
1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę